תמונות קיר מעוצבות

תמונות קיר מעוצבות

מחפשים תמונות קיר מעוצבות? הגעתם למקום הנכון! תמונות קיר מעוצבות יוסיפו לכל חלל יופי, חן ואמירה ייחודית. אצלנו באתר אליעד יהלום תוכלו למצוא תמונות מתאימות לבית, למשרד ולמתחמים ציבוריים. צרו איתנו קשר ונשמח לסייע בבחירת תמונות והתאמתן לחלל הבית.תמונות קיר מעוצבות לדוגמא

כבר עיצבתם את החלל, התאמתם אותו לסגנונכם האישי ולצרכיכם הפונקציונאליים. עכשיו אתם רוצים לייצר את אפקט ה"וואו", שכל מי שיכנס אליכם לבית או למשרד החדש יתרשם עמוקות ממראה עיניו. תמונות קיר מעוצבות יכולות לחולל פלאים לקירות הבית המשרד או כל מרחב אחר. אליעד יהלום - תמונות קיר מעוצבות שיגרמו לקריאות התפעלות נרגשות.

בחירת תמונות קיר מעוצבות באתר אליעד יהלום

אצלנו באתר תוכלו להתרשם מאוסף מרשים של תמונות קיר מעוצבות, תמונות נוף יפהפיות המתאימות לכל מטרה ולכל סגנון עיצוב. אוסף עצום זה צולם על ידי האומן הבינלאומי אליעד יהלום שליקט ואסף רגעים קסומים, לכד אותם באמצעות עדשת מצלמתו וכעת הוא מציג אותם בפניכם שתוכלו גם אתם ליהנות מיצירת אומנות שתפאר את ביתכם.

תחת הקטגוריות השונות מוצגות תמונות נוף מכל הסוגים: תמונות נוף וטבע, נוף אורבני, תמונות אווירה, תמונות אומנות ואבסטרקט, תמונות מישראל, תמונות שחור לבן וכן תמונות לחדרי ילדים. מבחר התמונות הוא עצום ושפע הסגנונות והנושאים מאפשר לכל אחד למצוא תמונה שתבטא משהו אישי, תקלע לטעמו וגם תתאים ותשתבץ היטב במרחב בה היא עתידה להיתלות.

גודל תמונות קיר בעיצוב אישי

בחירה של גודל תמונה היא משמעותית ובעלת חשיבות לעיצוב המראה הסופי של החלל. בחירה של תמונה גדולה מידי עלולה לגרום לתחושת עומס ומחנק ולגרום לחלל להיראות קטן. לעומת זאת תמונה קטנה מידי תבלע במרחב ולא תיצור את הרושם הרצוי. אצלנו תוכלו לבחור תמונות במבחר גדלים שיותאמו וישובצו בדיוק ובהתאמה לחלל שלכם. 

איכות תמונות קיר מעוצבות

כל התמונות שלנו מגיעות באיכות הדפסה גבוהה ורמת גימור מושלמת. הדפסת התמונות מתבצעת על קנבס מבדים שוויצרים מעולים על זכוכית אקרילית איכותית ועל טפט קיר גרמני. כך תוכלו לבחור בחומר המתאים שישתלב בצורה הטובה ביותר בחדר בו התמונה עתידה להיות מוצגת.

הזמינו עכשיו תמונות קיר מעוצבות לטעמכם האישי, שיוצגו לראווה ויוסיפו חן ואמירה לכל חלל.

קראו עוד: תמונות מיוחדות לסלון
קראו עוד: תמונות שחור לבן