תמונות על זכוכית

תמונות על זכוכית

איך מתבצע תהליך ההדפסה על זכוכית?

פלאי הטכנולוגיה והמכונות המתקדמות שמאפשרות לנו להדפיס מוצרים, מאפשרות לנו לשלב את האומנות שלנו בהדפסה. התמונה על זכוכית היא תוצאה של הדפסה באמצעות מכונה מיוחדת. ההדפסה מתבצעת באמצעות דיו סולבנטי שעמיד בפני כל התנאים. האיכות של התמונה היא איכות HD ומראה התמונה על הזכוכית נהדר למדי. רזולוציית ההדפסה המקסימלית במדפסת היא EFI כולל פרזול.

תמונה על זכוכית ניתנת לעיצוב אישי ועשויה להיות מתנה נפלאה ומקורית הן לקרובי משפחה, הן לחברים ובעיקר לבני זוג. מתנה זו היא נפוצה במיוחד בקרב הזוגות החוגגים את ימי הנישואין שלהם. העיצוב מתבצע על ידי הלקוח, רבים נוהגים להזמין קולג' של תמונות שמהווה מתנה מדהימה ומזכרת נפלאה מרגעים מקסימים.

עיצוב התמונה נעשה בידי מעצבים ובאמצעות מוצרים איכותיים. על התמונות מזכוכית ניתן אפילו להוסיף מלל או כל רעיון כזה או אחר שעולה לראשכם.

תמונה על זכוכית

אליעד יהלום – עיצוב תמונות על זכוכית

אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר האינטרנט ולהתרשם ממגוון התמונות המדהימות המוצגות באתר אשר צילם אליעד יהלום, בוגר בית הספר לצילום ועיצוב גרפי. התמונות המוצגות באתר האינטרנט צולמו בגאורגיה, שוויץ, הודו, איטליה, צרפת, ארצות הברית וישראל. התמונות יצירתיות במיוחד ומוצגות בתערוכות שונות. את כל התמונות ניתן לצפות עם זכוכית או להדפיס על זכוכית באיכות גבוה במיוחד.

גלשו באתר האינטרנט שלנו, הביטו בשלל התמונות המסודרות על פי הקטגוריות שבאתר, בחרו את התמונה האהובה עליכם (במידה ואינכם בטוחים אתם מוזמנים ליצור קשר), השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.