תמונות מיוחדות

תמונות מיוחדות

אנו באליעד יהלום גאים להשיק עבורכם, אתר חדש ומעודכן המשקף את הגישה המתקדמת ברכישה און-ליין. גישת הרכישה האינטרנטית, אומצה על ידי רבים ככלי יעיל בסצנת הקניות העכשווית וזמינה עכשיו גם עבור רכשי האמנות המעוצבת. במשך כעשור נאספו מאות תמונות מיוחדות, אותן ליקט הצלם-אמן, אליעד יהלום במטרה לאפשר לאדריכלים, מעצבי פנים ושוחרי אמנות לעצב בתים, משרדים ומגוון חללים. מאחורי כל תמונה מיתוך אוסף התמונות המיוחדות, מסתתרת חוויה או זיכרון ובעיקר המון מקצועיות וירידה לפרטים הקטנים.

תמונות מיוחדות

רכישת תמונות מיוחדות באתר אליעד יהלום

בעמל רב ובתום שלוש שנים של עריכה ובניה, הושק האתר המעודכן שלפניכם. אתר הצלם, מגדיר מחדש את אופן הרכישה של פרטי אמנות מעוצבים לבית ומספק חוויה יוצאת דופן, המאפשרת ללקוח גישה ישירה למאות מהטובות והמשובחות ביצירותיו של יהלום.

מגוון הקטגוריות שבאתר, מסגירות תמונות מיוחדות בנושאים שונים, המספרות את סיפורו של הטבע ושל היקום כולו. דרך עדשת מצלמתו, מנציח יהלום רגעים מרגשים בטבע, לצד חוויות ממדינות שונות ודמויות מרתקות שפגש בהן לאורך מסעותיו בעולם. חוויות ומקומות נדירים, מתורגמים לתמונות מיוחדות אותן ניתן לשלב בקלות בגוון חללים מעוצבים, קטנים כגדולים. במבנים פרטיים וציבוריים כאחד.

יצירות האמן שלפניכם, עובדו לכדי התאמה לרכישה ישירות באתר ובכך מצעידות את אופן הרכישה של פרטי האמנות, כמה צעדים קדימה. בעזרת ממשק חכם וידידותי למשתמש, תוכלו לחסוך זמן יקר בסקירה מאומצת של גלריות רבות. כל שעליכם לעשות, הוא לבחור את התמונה המועדפת עליכם מיתוך מגוון התמונות המיוחדות המוצגות באתר.תמונות מיוחדות לבית

לאחר שבחרתם את התמונה הנכונה עבור החלל המעוצב שלכם, תוכלו להתאימה באופן מקסימלי, זאת ע"י בחירה ממוקדת של מידות הדפסה המוגדרות באתר ומאפשרות הדפסה איכותית ברזולוציה מותאמת עבור התמונה שבחרתם.

בנוסף, תוכלו להתאים את אופן ההדפסה לדרישות התקציב ו/או החלל שלכם. באתר שלפניכם, מוגדרות מגוון אפשרויות הדפסה על גבי חומרים משובחים באיכות בלתי מתפשרת, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים. התמונות המיוחדות שתבחרו, יפרסו באופן מושלם על הקנבס, הזכוכית או הטפט שבחרתם וכל זאת בשרות הובלה והתקנה בבית הלקוח. הנכם מוזמנים להצטרף למאגר לקוחותינו המרוצים, אשר קירות ביתם מהווים חותמת איכות של מסורת יצירה מבית אליעד יהלום.

היכנסו לקטלוג התמונות של אליעד יהלום

קראו עוד: תמונות מיוחדות לסלון
קראו עוד: תמונות יפות לבית