בלוג

שילוב תמונות נוף לאחר צביעת חדר שינה

תמונות נוף בפרט ותמונות בכלל הן הדרך מושלמת להפוך כל חדר שינה, משרד או סלון למדהים, זה אולי נשמע קצת יומרני אבל בהרבה מאוד מקרים אפשר לשנות לחלוטין את החלל שבו את נמצאים בעזרת תמונה אחת בלבד. אז נכון שזה דורש חשיבה עמוקה, התאמה מושלמת של התמונה לרהיטים או לקירות מסביב, אומץ לקחת סיכונים ולהתפרע עם הדמיון ויכולת להסתכל על הדברים מנקודת מבט קצת אחרת אבל אם אתם מנסים ולא מצליחים להגיע להחלטה הנכונה יש לא מעט אנשים שיכולים לסייע לכם בכך. בחירת תמונת נוף לחדר השינה, לסלון או למשרד נשמעת אולי כמו בחירה מובנת מאליה, אתם בטח אומרים לעצמכם כולם יבחרו את התמונות עם הדשא, הים או השמיים אבל אחרי שאתם רואים כמה אופציות קיימות וכמה דוגמאות יש בנמצא אתם פשוט מבינים שאין שום תמונה או צילום שדומים לקודמים שראיתם. הסלון שלכם נראה קצת משעמם? המשרד שלכם משדר אווירה מדוכדכת? עיצוב חדר השינה שלכם חסר דמיון? תמונת נוף אחת יכולה לעשות בעורכם את כל ההבדל.

הים, השמש, הירוק, הצבעים, הזויות – מה הופך צילום למושלם
אם תשאלו צלם אחד תשמעו ממנו שהדבר החשוב ביותר בצילום הוא הצבעים, צלם אחר יגיד לכם שבכלל זווית הצילום היא הגורם המשפיע ביותר על איכות התמונה והשלישי בכלל ידבר אתכם על היחס בין האור והצל. התשובה האמיתית והנכונה ביותר היא שאין חוקים לצילום, כל אחד יכול לצלם איך הוא חושב ואיך שהוא רואה לנכון, העיקר שמי שמסתכל על התמונה מרגיש את העוצמה ומרגיש את הכוח שהתמונה משדרת. צילומי הנוף משדרים חופש, שחרור, יופי, כוח, מפתחים את הדמיון, לפעמים אתם יכולים ממש להרגיש את הים בכפות רגליכם או את הרוח המלטפת ותמונה או צילום שמצליחים להביא אליכם את כל הדברים האלו זו התמונה שאתם רוצים בסלון או בחדר השינה שלכם. המבחר הוא בלתי נגמר והמגוון גדול מאוד, כל מה שעליכם לעשות הוא לעמוד מול הצילום או התמונה ולהסתכל מספר שניות, אם אתם לא מרגישים משהו חזק בלב, תעברו לתמונה או הצילום הבאים.

ההכנות הקטנות שלפני תליית התמונה בחדר השינה
אז אחרי שהחלטתם על התמונה האהובה עליכם, כל מה שנותר לכם לעשות זה להכין את חדר השינה לקראת התמונה.איך עושים את זה? קודם כל חשוב מאוד לצבוע את הקיר ולא לחכות עם זה לאחר תליית התמונה. צביעת חדר שינה זו עבודה שיכולה לגרום ללכלוך ובלאגן ולכן עליכם לבצע אותה לפני שאתם תולים את התמונה. לאחר מכן, עליכם לפנות את הרהיטים כך שהתמונה תהיה בולטת ולא מוסתרת ובסוף לתלות את התמונה במקום הנכון הן מבחינת האור בחדר והן מבחינת היחס לכניסה. לא משנה אם מדובר בצביעת חדר שינה גדול, צביעת חדר שינה של הורים או צביעת חדר שינה קטן העיקר שתעשו זאת לפני שהתמונה נכנסת לחדר.