טפט קיר

טפט קיר

קירות הבית משמשים מעטפת לבית וחוצצים בין החדרים, אך לא רק. במסגרת מגמות עיצוב משתנות ומתחדשות, הפכו קירותיו של הבית למוטיב עיצובי המסוגל להשלים חזון בעיצוב או להוות בעצמו השראה לעיצוב כולו. פעמים אף נדרשים מעצבי הפנים לתת פתרון לקיר חוצץ בדירות לפני שיפוץ כאשר לאחר השיפוץ, הופך אותו קיר מטריד, לגולת הכותרת בעיצובו של הבית. טפט קיר הוא דוגמא מצוינת לאותו פתרון.

מדוע טפט קיר?

דרכים רבות ישנן לניצול קירותיו של הבית כמוטיב עיצובי. השידוך המתבקש בין הקיר והצבע קיבל משמעות עיצובית והפך למיני פרויקט במסגרת עיצוב החלל. כאשר מתחשבים בקירות הבית כחלק אינטגרלי מהמראה הכולל, מרוויחים אופציות נוספות ומעניינות להשגת קונספט עיצובי מרתק. כאשר חושבים מחוץ לקופסא בעיצוב הקירות, ניתן לפתח רעיונות רבים בעזרת צבע קיר ייחודי לחלל בטקסטורות משתנות ודיגומים מיוחדים. שחקן ישן-חדש בעיצוב הקיר הינו הטפט. טפט קיר ניתן למצוא עדיין בדירות ישנות מאוד, שכן היה נהוג בעבר לחפות את כל קירות הפנים בעזרת טפט קיר בצבע וטקסטורה אחידה. עם השנים, השתכלל הטפט וכיום ישולב טפט הקיר כמעט בכל סגנון עיצוב. תמונה על רקע טפט קיר

טפט הקיר בין זמנינו, מאופיין בצבעים, דוגמאות וטקסטורות רבות בדגש על הדפסים חדשניים ההופכים אותו נועז, עכשווי וכזה שמשרת מטרות עיצוב רבות. מעצבים רבים אינם מסתפקים בתמונה להלבשת הקיר. גדולה ככל שתהיה, איננה מצליחה התמונה לחפות קיר שלם וליצר אפקט זהה לשל זו המודפסת על גבי טפט קיר. שימוש בטכניקה של הדפסה על טפט קיר, מאפשרת יצירת מרחב מעוצב בעל עומק ואמירה אישית. ניתן לשדרג כל חלל בעזרת צילום מיוחד המודפס על גבי טפט קיר.

בחירת טפט קיר

כאשר בוחרים תמונה להדפסה על גבי טפט קיר, חשוב לבחור בכזו שמתאימה ברזולוציה להדפסה ופריסה על שטח גדול. בחללים קטנים, ניתן לייצר תחושת מרחב בעזרת תמונת טפט קיר בעלת מוטיב המשדר מרחב ואופק רחוק. באתר שלפניכם, תוכלו למצוא מגוון רחב של תמונות נוף המתעדות מרחבי טבע ואופק של ים לצד תמונות נוף אורבני המכילות פרטי מרחב כגון נהר ארוך, שבילי אבן ללא קצה או שדרות עצים בלתי נגמרות.

בעיצוב משרדים ובתי מלון, ניתן לעשות שימוש בתמונות ככל העולה על הדמיון בתנאי שיתכתבו עם הצבעים שנבחרו עבור מרכיבי העיצוב האחרים בחדר. בשונה מצבע, טפט הקיר מאפשר יצירת אווירה נכונה בחלל בצורה פשוטה מהירה ויעילה. כל שעליכם לעשות על מנת לבחור את התמונה הטובה ביותר להדפסה על טפט, הוא לבחון את הקטגוריות השונות באתר ולהנציח על טפט הקיר שלכם נופים נדירים מהעולם, תמונת נוף אורבני או תמונות אבסטרקט צבעוניות ליצירת מראה עליז ומשובב.

בחרתם תמונה להדפסה בתור טפט קיר? צרו איתנו קשר וספרו לנו על החלל בו תשולב התמונה ומידות ההדפסה הדרושות לחיפוי מושלם של הקיר אותו יעטר הטפט ואנחנו כבר נדאג לכל השאר. מחפשים טפטים לרהיטים דוגמת ארונות בגדים או לחדרי ילדים וכדומה? תוכלו לבדוק גם באתר: quick-step.co.il.

קראו עוד: תמונות מיוחדות לסלון
קראו עוד: תמונות יוקרה