טיפים לשדרוג עיצוב קירות הבית

טיפים לשדרוג עיצוב קירות הבית

עיצוב פנים הינו תחום הזוכה למודעות הולכת וגוברת בשנים האחרונות וזאת נוכח הבנת חשיבותו של עיצוב פנים כחלק מיצירת אווירה נעימה, אישית וייחודית לחלל הנקרא בית. עיצוב פנים נכון מבטא היטב את הטעם האישי של בני הבית וכן מספק אפשרות ליצוק אופי בעזרת טאץ' אישי. כחלק מעיצוב הבית מומלץ לשלב אלמנטים עיצוביים המוסיפים חן ותורמים למראה אסתטי, מוקפד ומעוצב. אחד האלמנטים החשובים בעיצוב הבית הינו תמונות. שילוב תמונות אווירה, תמונות נוף, יצירות אומנות ותמונות משפחתיות מהווה אמצעי להוספת פן עיצובי איכותי המקרין ויוצר רושם עז על בני הבית והאורחים.

ביטוי אישי, ייחודיות וסטייל

עיצוב קירות הבית כולל בחירת צבעים ודוגמאות וכן מאפשר שילובן של תמונות במגוון סגנונות ועיצובים בהן: תמונות לחדר שינה, תמונות זכוכית ועוד. כל משרד אדריכלים העוסק בתחום עיצוב פנים וודאי ייעץ לכם להביע את טעמכם האישי בעזרת תמונות אווירה או תמונות נוף שיעניקו לחלל את החותמת וטביעת האצבע שלכם. שילובן של תמונות מספק ערך מוסף ומאפשר תכנון עיצובי מרשים ושדרוג של מראה קירות הבית. בנייה של גלריות או יצירת מראה מיוחד בסלון הבית הינן מלאכות פשוטות כאשר אנו נעזרים בתמונות. מגוון האפשרויות לבחירת והתאמת תמונות לבית הינו רחב ומאפשר לכם לעצב את הבית בסגנון המועדף עליכם. שילוב תמונות נוף, תמונות אומנותיות וכן תמונות אווירה ישקפו את תחומי העניין והתשוקות שלכם. כך תוכלו ליצור נושא משותף או התאמה סגנונית ולקבל חלל מעוצב ומרשים המקרין ייחודיות, אופי וסטייל.

כללים לעיצוב נכון של קירות הבית

סיוע מקצועי של משרד אדריכלים בתחום עיצוב פנים הינו חשוב ומומלץ, אולם אל תוותרו על הטעם והטאץ' האישי שלכם. מדובר בבית שלכם ולכן שילוב של אמנות על פי טעמכם תעניק לבית את החמימות והנעימות שמבטאות אתכם נכונה. בחירת תמונות נכונה מתחילה בסימטריה ואיזון, מומלץ להתחיל בבחירת התמונה הגדולה ביותר שתהווה את המוקד והמרכז וממנה תוכלו לצאת החוצה וזאת תוך הקפדה על רווח והפרדה מתאימים. חשוב שלא ליצור עומס יתר ולצופף את התמונות, שכן בתחום העיצוב, יותר הוא לעתים פחות. ניתן לשלב מסגרות בעלות קו סגנוני דומה וכן לאחד את כל התמונות לסגנון מסוים. אפשרות נוספת היא לבחור מסגרות בהתאמה אישית ליצירת עניין וקו הרמוני.

הנצחה של רגעים קסומים על גבי קירות הבית

אליעד יהלום הינו אמן וצלם מוכשר אשר נבחר לאחד מעשרים הצלמים המובילים בישראל. בסטודיו שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של יצירות אמנות ותמונות נוף, תמונות אווירה, תמונות זכוכית, תמונות לחדר שינה ועוד המנציחות רגעים קסומים בטבע ובמציאות הסובבים אותנו. התמונות של אליעד יהלום משלבות נופים ואתרים מכל רחבי העולם והן מתעדות וכוללות תוכן, יצירה, צבעוניות וחדות שזכו לשבחים רבים בקרב אוצרי אומנות, אדריכלים, מעצבי פנים והקהל הרחב.