בלוג

המקומות המושלמים לצילום הצעות נישואין

בעידן שבו אנחנו חיים כל דבר הופך להיות הפקה, החל בבת המצווה של הבת ועד היום שבו אחד מאיתנו מחליט להציע נישואים לשני. מעבר לכך שהיום נרצה לעשות את כל האירועים האלה בצורה גרנדיוזית שאי אפשר יהיה לשכוח ולהתעלם ממנה, כולנו גם נרצה לעשות הכול כדי לתעד את הרגעים האלה.

אם בעבר נהוג היה לקחת את בת הזוג למסעדה ושם לשלוף טבעת, הרי שהיום מדובר על אירוע שצריך להיות הרבה יותר מרגש, גדול ובלתי נשכח. זה נשמע לכם מוכר ואתם כבר הולכים לאיבוד מול אל האפשרויות להצעת הנישואין המושלמת? אם כך, בהחלט אפשר להבין אתכם.

אם החלטתם להציע נישואין לבן או לבת הזוג שלכם כדאי יהיה לשים לב לא רק לבחירת הטבעת אלא גם למזג האוויר ביום שבו אתם מתכננים לקיים את ההצעה הגורלית. בנוסף לכך, כדאי יהיה גם לבחור את הרקע המתאים, כי סביר להניח שתרצו גם לצלם את כל החגיגה ולכן הנוף חייב להיות מושלם. הצעת נישואין בנוף של פארק זו יכולה להיות בחירה נהדרת, אז למה שלא תבדקו את האפשרות הזאת גם אתם? 

באיזה פארק כדאי לכם לבחור? 

אם גם אתכם מושכת האופציה של הצעת נישואין בנוף של פארק כדאי שתדעו שיש לא מעט פארקים בישראל שבהם תוכלו לבחור. האם אתם מעדיפים את פארק רעננה? או שאולי את פארק אריאל שרון? האם פארקים באזור חיפה יכולים להיות מושכים יותר עבורכם? קחו בחשבון את הפרטים השונים ובדקו איזו תפאורה מציע לכם כל פארק ואיזו נופים נשקפים ממנו.

הצעת נישואין בנוף של פארק בדרך כלל כוללת ירוק בעיניים, טיפוח ולא מעט אנשים שמביטים בכם מסביב, מה שיכול להפוך את האירוע לעוד יותר מרגש. מבחינת הצילום של האירוע כדאי לדעת שהיום לא מעט אנשים מזמינים צלם מקצועי שיעמוד בצד וינציח את כל העניין כך שכדאי גם לכם לחשוב על האפשרות הזאת. בצורה כזאת לא רק שתישאר לכם מזכרת מהאירוע המרגש הזה אלא המזכרת גם תהייה מקצועית ויפה. 

כמה כסף צריך להשקיע כשמציעים נישואין?

לא קל לענות על השאלה הזאת כי זה מאוד תלוי איך אתם עושים את זה, איפה ובאיזו מסגרת. יש מי שיעדיף לא להשקיע הון, מתוך מחשבה שאח"כ יהיה עליו עוד לממן את החתונה כולה ואילו אחרים יעדיפו להשקיע כמה שיותר. כדאי לזכור שלא תמיד כאשר אנחנו מוציאים הון עתק על אירועים זה אומר שהם ייצאו מוצלחים יותר ויש לקחת זאת בחשבון. כמו כן, בין אם אתם מזמינים צלם ובין אם אתם סוגרים את הפארק לקראת האירוע צריך לזכור שלא בכך מסתיימות ההוצאות. כשמציעים נישואין ההוצאה העיקרית על הטבעת וחשוב להכניס זאת לתקציב של החגיגה כולה.