אמנות ישראלית מודרנית

אמנות ישראלית מודרנית

אמנות ישראלית מודרנית לבית

אמנות ישראלית מודרנית יכולה להיות חלק בלתי נפרד מיצירת הסגנון העיצובי בבית. התקנת ציורים ותמונות מוסיפה תוכן, צבע ומרקם לקירות החלקים ומשנה את התפיסה החזותית של החלל לחלוטין. כשזה מגיע לבחירת הציורים והתמונות, רבים נותרים אבודים ונוטים לבחור במוצרים סטנדרטיים, דוגמת אלו שכולנו רגילים לראות בלובי של מבנה ציבורי או בחדר ההמתנה של מרפאה. התחליף לאלה הוא רכישה של אמנות ישראלית מודרנית שערכן הכספי והתרבותי גבוה יותר, בין השאר בשל העובדה שהן נמכרות בסדרות מצומצמות יחסית.

אמנות ישראלית לבית במגוון בגנונות עכשוויים

המודעות לאסתטיקה וליתרונות של שילוב אמנות ישראלית לבית בחללים הביתיים עולה מיום ליום. ישנה פתיחות גדולה מתמיד לשילוב של סגנונות שונים וביקוש ליצירות אמנות ישראלית צילום באופן המשתלב בהרמוניה עם שאר ההחלטות העיצוביות בחלל. לצד הרצון להעשיר את הבית בסגנון האישי ישנה עלייה ברכישות של אמנות ישראלית מודרנית מקורית לבית, כמו גם בפריחתן של גלריות האמנות השונות ואתרי האינטרנט הייעודים לתחום, כמקומות למפגש בין חובבי התחום לבין האמנים השונים.

אמנות הצילום הישראלית

אם בעבר גלריות אמנות ישראלית צילום פנו רק לציבור מצומצם יחסית של אספנים, הרי שכיום הן הופכות לנגישות יותר גם לקהל הרחב. המודעות לאופן שבו ניתן להלביש את הבית עם אמנות ישראלית מודרנית ומקורית, בדמות יצירות מעניינות בעלות ערך מוסף תרבותי ואסתטי רק עולה כל העת. ניתן למצוא כיום אמנות ישראלית לבית במנעד מחירים נגיש מתמיד, דבר המאפשר לקהל רחב לרכוש את היצירות מקוריות.  צלמים רבים כיום משתפים פעולה עם מעצבים ויוצרים רב תחומיים אחרים, על מנת להנגיש את האמנות מבחינה צרכנית ללקוחות הישראליים. לא מדובר על תחום שניתן להגדירו כצרכני לגמרי אלא על שילוב של סגנון וטעם עם השקעה כספית.

אמנות ישראלית מודרנית מאמן מצליח

בבחירת אמנות ישראלית מודרנית חשוב להכיר את הערך של האמן וההיסטוריה שלו. חשוב מראש לברר אם הפריטים הינם חלק מסדרה מוגבלת או יחידניים ולאילו אוספים היצירות של האומן נכנסו, באילו תערוכות צילומיו נטלו חלק וכדומה. אליעד יהלום הינו צלם פופולארי המוכר בזכות יצירותיו המרשימות שמוצגות בתערוכות בינלאומיות ונמכרות בשוק המקומי והבינלאומי. תמונותיו של אליעד יהלום עוצרות נשימה ומציפות את המתבונן ברגשות של שמחה, הזדהות וסקרנות.