אדריכלים

הפתרון המושלם לאדריכלים ומעצבי פנים

אנו מאמינים כי אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, אלו שחותמים את היצירה שלכם והופכים אותה מפרויקט מעוצב, לחלל בעל אמירה אישית, כזו שמגשימה חלומות ומתרגמת את החזון שלכם בדרך לחלל מעוצב הנושא את חותמת המעצב בגאווה.

בעידן בו התחרות בענף היא שם המשחק, נדרשת התעדכנות בלתי פוסקת תוך מרוץ אין סופי אחר חידושים בתחום. חדשים לבקרים נולדים פתרונות עיצוב, ספקי ריהוט ומוצרי אווירה, לצד מגמות משתנות ומתחדשות בקצב מסחרר, דבר היוצר קושי בבחירה ממוקדת עבור הלקוח והתאמה מושלמת לדרישות העיצוב והתקציב. מכשולים רבים, נערמים על שולחנו של האדריכל והמעצב שפעמים אף נדרש לכתת רגליים בשווקים בחיפוש אחר הפריט האולטימטיבי שייתן את המכה האחרונה בפטיש.

עשור של פעילות מול אדריכלים ומעצבים, הניב פיתוח ייחודי המאפשר בחירה קלה ונוחה לצד יתרונות רבים. באתר שלפניכם, תמצאו אין ספור תמונות נוף, יצירות מצולמות בסגנונות שונים המהווים חלופה הולמת לציורי השמן המיתולוגיים. בעזרת הציוד המתקדם בעולם, מונצחים נופים, דוממים ואבסטרקטים באופן ייחודי המאפיין את יצירותיו של אליעד יהלום. במקצועיות ומחשבה, מלוקטות בקפידה מאות יצירות שנבחרו במיוחד עבור השלמת עיצב הפנים, תוך שימת דגש על התאמה למגוון מגמות עיצוב והדפסה באיכות בלתי מתפשרת.

הממשק הידידותי שבאתר, חוסך עבורכם זמן בחיפוש סיזיפי ומאפשר נגישות לכל המוצרים ותכנון המראה הכולל בעזרת מידות הדפסה משתנות, תוך שמירה על פרופורציות נכונות לתמונה ודיוק מקסימלי בהתאמה לחלל עבורו מיועדת היצירה.

שיתוף פעולה מלא

בעזרת אפשרות הרכישה שבאתר, תחסכו זמן יקר בחיפוש עקר בגלריות שונות ותוכלו להזמין בקלות את היצירה הדרושה באספקה עד בית הלקוח. במקרה של הזמנה מיוחדת, ניתן לתאם פגישת יעוץ ללא תשלום בבית הלקוח הכוללת מדידות והתאמה מדויקת של היצירה לחלל בה תשולב. הצטרפו עוד היום למועדון האדריכלים שלנו ותיהנו ממסלול רכישה עסקי, עבור אדריכלים ומעצבי פנים.

לכל שאלה או פניה אנא כתבו לנו ושלחו למייל designer@eliadyahalom.com

נשמח לעמוד לשירותכם.

שלכם,
אליעד יהלום והצוות.

אליעד יהלום עובד עם מיטב האדריכלים והמעצבים ויוצר באמצעות יצירותיו את המגע העיצובי האחרון.

טופס הרשמה